wtorek, 5 stycznia 2010

Mój pierwszy...

...i stało się...
zrobiłam swój pierwszy scrap (page)!
Choć przewertowałam wiele stron o scrapbookingu przez zaledwie 2, 3, no może 4 dni - nie wytrzymałam z niecierpliwości i postanowiłam wreszcie coś wytworzyć ;)
Wiem, wiem - zapewne dla wielu z Was praca jest zbyt chaotyczna, lub może nawet bez zasad, dla innych właśnie zbyt uporządkowana i dosłowna.
Cokolwiek jednak myślicie, podzielcie się 'konstruktywną krytyką' - dla mnie to bardzo ważne, aby wiedzieć co robię nie tak, aby szybciej się uczyć i aby prace były coraz lepsze - bo chyba o to właśnie chodzi - przynajmniej na początku drogi, nieprawdaż? :)

p.s.: Przepraszam za nieostre fotki - obiecuję poprawę i na tym polu :)


4 komentarze:

 1. Wiesz, kilka dni temu zamartwiałam się tym czy moje prace się podobają innym itd. I pewna znajoma powiedziała bardzo fajne zdanie a mianowicie ,że nasze prace mają podobać się nam samym a nie innym.Bo każdy z nas ma inne upodobania. Jeśli Twoja praca podoba się Tobie to jest to już ogromny sukces i może właśnie o to w tym wszystkim chodzi.
  Nie uważam się za odpowiednią osobę do krytyykowania nawet tego konstruktywnego, bo ...Właściwie nie wiem chyba nie czuję się na siłach.Ale jeśli chcesz znać moje zdanie to praca mi się podoba. Jest dużo brązów a to moje ukochane kolory.Ładne zdjęcie i bardzo spodobał mi się motyw ofwróconej literki "R".
  Czekam z niecierpliwością na kolejne prace i przepraszam , że tak sie rozpisałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Absolutna ma racje Humorzasta, wszystko kwestia gustu. Najwazniejsze, zeby podobalo sie Tobie i abys miala satysfakcje z tworzenia. Mnie osobiscie Twoj skrapek podoba. Jest rownie wesoly jak mina na zdjeciu.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Carla dawaj kolejne prace :) Czekam z niecierpliwością.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo za miłe słowa...dodają otuchy i odwagi :)

  OdpowiedzUsuń